Děkuji

Luci B. (1.8.2021) Chtěla bych moc poděkovat Daggy  že díky jejím obrazům už zase věřím na zázraky. Každý její obraz dýchá , rozdává krásu, lásku, ožívá ,chrání.  A život se zdá mnohem krásnější a radostnější, protože do každého obrazu věnuje tolik lásky , že Vás to zahřeje u srdíčka .Kdo nevěří tak atˇjsi koupí obrázek a uvidí na vlastní oči ta energie lásky je tak silná a opravdová .že v každičkém človíčkovi probudí  tu něhu ,protože tam někde uvnitř je a má jí každý sám v sobě. Luci


Iva P. (26.5.2021) S paní Daggy jsem měla tu čest se seznámit a tak pokorného, čistého a skromného člověka jsem zatím nepoznala. Její laskavé, upřímné oči se dívají přímo do duše. Někteří lidé ten pohled nevydrží. Sklopí oči a jsou nesví. Jiní se jejích očí nemůžou nabažit. Je to zajímavé. Mně s ní bylo dobře, má kolem sebe jakousi jemnou auru. Je milá, vyzařuje z ní pohoda a jakási lehkost bytí. A co je nejzajímavější, v její přítomnosti mně přestaly bolet zuby.


Petra B. (8.5.2021) Děkuji moc za Vaší pomoc s vylečením toho nejdražšiho pokladu a za lásku kterou jste vložila do nádherného obrazu. S láskou a velkou pokorou Petra


Adri M. ( 5.3.2021) Děkuji, že JSI, Daggy.


Markéta H. (11.2.2020) Dnes jsem si rozbalila obrazy, které jsem měla objednané přímo na míru pro rodinu, domov a sobě k 30-tinam. Nejen, že obrazy dorazili přesně na moje narozeniny, o kterých Daggy nevěděla, ale když jsem obraz určený pro sebe rozbalila, měla jsem slzy v očích. Ani nevím proč, ale neuvěřitelně na mě zapůsobil. Ten obraz je celý jako já. Už se nemůžu dočkat, až mi je muž pověsí a já ne ně budu moci koukat každou chvilku. :-)


Jana L. (19.2.2020)Krásný večer přeji,právě jsem dočetla vaší knížku kterou mi půjčila kamarádka ,Úžasné..... kdybych si měla zaškrtnout to důležité,  s čím souzním, byla by zaškrtaná prakticky celá 
S pozdravem  Jana


Katka K. (25.1.2020)  obrázek  je nádherný.  Moc děkuji.  A určitě budu chtít další. Katka


Světlana Ž. (21.1.2020) - Milá a laskavá, DĚKUJI za překrásné obrazy. Jsou nádherné. Slova nedokáží popsat, co všechno obsahují...čistá láska. DĚKUJI nestačí. S vděčností přijímám tyto dary. Světlana


Lucie B. (16.1.2020) moc děkuji za ten krásný set ,který jste mi tak nádherně upletla. Nikdo nikdy pro mě nic tak krásného neudělal, tak Vám chci moc poděkovat a musím říct, že ta čepka je úplně dokonalá a bombová. Děkuju Lucka


Petra B.(9.1.2020)  ten šál je nádherný a teploučký,když si ho přehodím tak si připadám jako by mě rozzářilo sluníčko a je mi moc dobře a krásně. Chmury a smutky jdou hned pryč. Tolik LÁSKY dáváte a tím si připadám KRÁSNÁ.
DĚKUJI MOC ZA VŠE. S láskou Petra B 


Petra B. (21.12.2019)  chci ještě jednou poděkovat za obrázek je nádherný je v něm hodně lásky a tolik energie a síly jako já a Luci


Lucie B. (21.11.2019) chtěla jsem moc poděkovat za ten obrázek už přišel a je nádherný a mám z něj obrovskou radost a mamka má zase velkou radost z toho modrého druhého. 


Petra B. (27.11.2019) Vaše obrázky jsou krásné a kouzelné, když je smutno tak rozveselí,  prosvítí místnost  a je v nich klid a bezpečí.


Petra B. (28.11.2019) dívali jsme se e-shop obrázky jsou kásné a kouzelné mají duši co běžné  obrázky nemají. Je užasné malovat obrázek přímo na nás nebo na konkrétní osobu, to nikdo neumí , že ten obrázek co jste malovala na Lucku je přesně ona, človíček s velkým srdíčkem a ohromnou láskou a jsem moc ráda, že jsi mě vybrala .


Přemek H.(2018) Kdo nebyl,nepoznal a nepochopí... Kdo byl a zažil, nechápe, protože poznal nepoznané


Petra M. (2015) Na začátku září jsem se přestěhovala do velmi starého domu. Viděla jsem věci kterým jsem nerozuměla, moje dvouletá dcerka nechtěla spát schovávala se do skříně a docela mě to znepokojovalo. Poprosila jsem tedy Daggy o pomoc. Po čištění domu jsem opravdu pocítila změny. Dcera spí klidně celou noc, já mám klid a některé mé zdravotní problémy ustoupily. Velké díky :-)


Šárka CH. (2014) Děkuji Daggy za vše,co mi dala, za její léčení pomocí krásné energie, za to, že mi otevřela oči, srdce a že mi stále pomáhá. Je to človíček, za kterého jsem velmi vděčná, že jsem ji mohla potkat na své životní cestě. Díky ní se učím sebelásce a poznání sama sebe, víru v sebe a odpoutání se od hmotných a materiálních statků, učím se žít sama za sebe, je to velká práce na sobě samé a pokud se ocitnu na křižovatce, tak mi vždy s láskou poradí a pomůže, děkuji za vše..


Jana Z. (2014) Touto cestou,chci moc poděkovat Daggy,že díky jí jsem si začala vážit sama sebe a snažím se žít v lásce.Je to člověk,který dostal dar ,skláním se před jejím uměním,léčit a uzdravit lidi.Člověk musí sám vždy začít u sebe a to mě právě naučila ona,záleží pouze na každém z nás,jestli život budeme přežívat nebo opravdu žít,právě Daggy, byla tím,kdo mě naučil život žít. Moc ji děkuji za všechny,z mé rodiny,které léčila,patří ji velké díky.


Jitka H. (2014) S Daggy na sobě pracuji pět roků a za tu dobu jsem po jejím boku ušla kus cesty. Na začátku jsem byla hromádka nervů a strachu. Pomocí její léčby nyní stojím na vlastních nohou, vážím si svého života a všeho co od něj dostávám. Naučila mě a pořád učí, že největší lék na světě je láska. Chtěla bych jí touto cestou poděkovat za to, co pro mě a mou rodinu udělala, zvláště pro mého tatínka a syna, za to jí patří velký dík.


Sabina V. (2014)  Chtěla bych touto cestou poděkovat Daggy za to, co pro mně udělala. Než jsem ji poznala, cítila jsem se někdy jako "blázen", protože jsem se zajímala o energie a duchovno, což mé bývalé okolí považovalo za hloupost. Když jsem ale potom poznala Daggy cítila jsem se v bezpečí. Daggy mi vždy poradila, když jsem si nevěděla rady, byla a je tady pořád a s láskou pomáhá. Je to velice čistá bytost plná lásky a neuvěřitelného odhodlání. Díky ní jsem se začala na sebe dívat v lepším světle, mít sama sebe ráda, dívat se na lidi kolem sebe a situace z jiného, lepšího úhlu pohledu. Vždy, když vidím Daggy je mi hned líp, jsem veselejší a chci ji obejmout, protože ji mám tak moc ráda! Vysvětlila mnohé pro mě neznámé, z čeho jsem mívala strach. Díky ní už strach nemám a stále si vzpomínám na její užitečné rady, kdykoliv se cítím v úzkých. Daggy je skvělá a může pomoci každému. Jen člověk musí chtít, požádat a začít sám u sebe, aby změnil svůj život.Jsem velice poctěna a šťastná, že jsem ji potkala. Mockrát za vše děkuji :)

Napiš svůj komentář

Děkuji

Děkuji všem, kteří mi píšete Vaše krásná slova cestou korespondence. Vážím si toho

 

 

1.       Děkuji za další nádherný světelný obraz. Sestra z něj byla dojatá k slzám. Rozbrečela se a povídá mi: „Proč brečím?“ Tak jsem se na ni usmála a říkám jí: „To nic, to je jen obraz od Daggy. Čistí tě.“

 

2.       Transformační průvodce mysli je úžasný rádce. Děkuji za něj!

 

3.       Vaše svíčky vážně fungují. Když zapálím svíci u sebe v pokoji, tak je poklidná. Když ji přenesu do pokoje k prababičce, která je se svým chatrným zdravím bohužel upoutaná na lůžko, tak se plamen i přes zavřená okna a dveře rozkmitá, jako by byl živý! Čistí ji tam ty energie,          pracuje na plné obrátky!

 

4.      Knihy od vás Daggy mi změnily život. Dosud jsem spala v iluzi a klamu, hledala jsem čistou cestu a vy jste mě na ní milosrdně navedla. Děkuji.

 

5.       Děkuji, že jste mi vysvětlila, jak to s těmi zdravotními komplikacemi funguje. Od doby, co na sobě vědomě pracuju a vypouštím své strachy, se vyrážka mého dítěte rapidně zlepšila. Používáme vaše soli do koupele a to taky hodně přispělo. Mrzí mě jen to, že jsem to nechápala dřív.  Ale díky vám už bude dobře.

 

6.       Přesně tohle chromý svět potřebuje.  Obrazy světla a lásky od čisté duše. Ten, kdo se umí na energie aspoň trochu navnímat, z nich bude dojat.

 

7.       Musím se přiznat, že jsem se po přečtení vaší knihy cítila zmatená. Něco ve mně zbrojilo a nadávalo s tím, že to není možný, že si ta ženská vymýšlí. Pak jsem ale „náhodou“ narazila na osobu, která vás velmi dobře zná a ta mi ze svých zkušeností s vámi potvrdila, že vše, co píšete, je pravda. Jestli tohle nebyl zásah z nebes, tak už nevím co.

 

8.       Krásnější obraz na míru jsem si nemohla přát. Je to nádherná hra světel! Děkuji!

     

9.      Láska. Jste láska. Ta nejčistší a nejupřímnější.

 

10.   Vaše básně se mi zahnízdily v srdíčku a foukají na moji dušičku. Už bude dobře, maličká, Daggy ti posílá hřejivost vodičky a sluníčka. Společně tvoří prazáklad veškerého života, jako na vlnách kolébající se čistota. Slunce je udatný, hrdý bojovník, Voda je spanilá, mocná víla. On panuje a ona proměňuje do bíla. Jsou dva a zároveň jedním. Jako ve tvaru srdce dvojitým lístkem okvětním. Cítíš, jak Voda miluje Slunce? Cítíš, jak Slunce miluje Vodu? Tito milenci jsou odpradávna spolu. Voda se natahuje po Slunci. Slunce se natahuje po Vodě. Někdy jsou v odloučení, ve vzdáleném bodě. Stesk veliký, ale vždy se znovu setkají. V tom nadpozemském souznění. Jejich božská láska tvoří i život náš. Věz, že i ty se do ní s pokorou v srdci navnímáš.

 

11.   Jste úžasná čistá bytost, která zde nemá obdoby. To, jak pomáháte lidem s jejich zdravotním stavem, je… nechci napsat, že je to až nadpřirozený. Ale pro člověka, který to nechápe, to takový je. Mnozí tomu neuvěří, ale jen proto, že si tím neprošli. Ani doktoři tomu nemohli uvěřit, ale ten nádor se vytratil. Jsem pořád v šoku z toho, že jsem si na něm zadělala kvůli žití a hádkám s manželem. Že nezdravý vztah způsobuje nemoci. Že si to děláme my sami.

 

12.   Od doby, co o vás vím, se můj život rapidně zlepšil k lepšímu. Začala jsem si mnohý uvědomovat a víc si všeho vážit. Pochopila jsem, proč se mi věci dějí, tak jak se mi dějí, a napravuji to. Ta cesta, na kterou odkazujete, vyžaduje vlastní úsilí, hodně úsilí, ale panebože, stojí to za to.

 

13.   Moje maminka k Vám chodila na masáže a čištění energií. Díky Vám ji po dvou letech bolestí záda přestala bolet. Vysadila veškeré prášky a je zase šťastná. Pořád mi říkala: „Barčo, ta žena není obyčejná. Když mi čistí energie, cítím, jak mi zády proudí intenzivní teplo!“ Jak jsem zjistila, že jste napsala knihu, musela jsem si ji okamžitě zakoupit. A jsem dočista oslněná. Chce se mi brečet, moc to se mnou rezonuje. Děkuji za vše. Za svoji maminku i za sebe.

 

14.   Jsem věřící člověk. Prve jsem usuzoval, že jste ezoterická léčitelka – šarlatánka, i přesto jsem se s vámi pustil do debaty, jistý si toho, že mi nebudete schopná argumentovat. Omyl. To já nebyl schopný argumentovat Vám a to se mi nikdy nestalo. Vaše poznání, pohled na svět jsou   ojedinělé a dávají smysl. Mluvíte lehce, bez potřeby něco příliš rozvádět, a přesto jasně. Ten, kdo naslouchá, si asi vede lépe než ti, kteří si sedí na uších a pořád dokola plácají to své. Děkuji, že jsem měl tu čest Vás poznat.

 

15.   Vaše knihy jsou nadpozemské. Vyzařují tolik světla a lásky, že se mi to vlilo až do duše. Děkuji. Je to dar.

 

16.   Zakoupila jsem si vaše svíčky a věřím tomu, že opravdu čistí prostory. Asi týden jsem mívala po nocích divné ustrašené pocity, ve svých třiceti osmi letech jsem se bála být potmě. Vaše svíčky mi doporučila kamarádka. Zapaluji je každý večer a ten vnitřní strach odezněl. Mám pocit, že mě chrání, že je to nebeské světlo.

 

17.   Četla jsem Vaši knihu třikrát a pořád v ní nalézám něco novýho. Je to fascinující čtení.

 

18.   Miluju vaše svíčky! I v úplném bezvětří jejich plameny tančí! A jedna dokonce změnila barvu z bílé na růžovou!

 

19.   Z Vašich knih je cítit tolik lásky, upřímnosti a laskavosti, až mi to vyráží dech. Je to opravdové, ne strojené, jak bývá zvykem. Ta ryzost tady chybí. Děkuji, že jste ji sem navrátila.

 

20.   Vaše obrazy jsou kouzelné.

 

21.   Je až zarážející, jak je vaše kniha Transformační průvodce mysli přesný. Ať se zeptám na jakékoli téma, vždy mi k němu tematicky odpoví.

 

22.   Děkuji za pletenou čepici. Je nádherná. Asi to bude znít divně, ale pomáhá mi od bolesti hlavy. Je to takový útlum, ale ne úplný. Cítím tlak na spáncích jako znamení, že tam prostě něco je, bez bolesti ovšem.

 

23.   Přijměte můj vděk. Vaše knihy mi otevřely oči. Je to fascinující čtení, které se mnou silně rezonuje. Vím, že to, co píšete, je pravda pravdoucí, a jsem tím uchvácená! Na něco takového opravdového jsem čekala roky.

 

24.   Máte můj obdiv, že jste vyšla s kůží na trh, abyste předala své zkušenosti a pomohla jimi ostatním. Určitě to nebylo snadné. Je to přece jen Vaše soukromí a lidi jsou prostě lidi. Umí být zlí, závistiví, pomlouvační a hanící. Jste vskutku silná duše.

 

25.   Váš přívěšek srdce jsem zavěsila dceři do postýlky. Chrání ji.

 

26.   Kde jste byla celý můj život? Vaše knihy jsou jako pohlazení po duši. 

 

27.   Všechny produkty od vás doporučuji. Jsou to zázraky. Vkládáte do nich své čisté energie a ony uzdravují, jak nás, tak i prostory. Nic lepšího a čistšího na trhu není.

 

28.   Máte dar a využíváte ho smysluplným směrem. Nejste jako ostatní.

 

29.   Už to vypadalo, že mi na vyrážku na rukou nic nepomůže a pak jsem objevila vaše soli do koupele. Buď se stal zázrak, nebo vážně pomáhají.

 

30.   Malujete tak krásné obrazy, že byste si měla otevřít galerii. Není v nich nic umělého. To se v dnešním konzumním, materiálním světě tak často nestává.

 

31.   Děkuji, že JSTE a tím, kým jste.

 

32.   Jsem velmi spokojen. Jde znát, že to pro vás není práce, ale zábava. Že děláte v životě pouze to, co vás baví a naplňuje. Předáváte upřímné štěstí a nefalšovanou radost. Jak bych to jen napsal… jakousi rovnováhu a harmonii.

 

33.   Vaše knihy, milá Daggy, jsou pro mne požehnáním. Dechberoucí četba.

 

34.   Po přečtení vašich knih se u mě vše otočilo o sto osmdesát stupňů. Dříve jsem holdovala ezoterice a už tak nějak chápu, že tudy cesta nevede. Dala jste mi nadhled, pochopení. Svět je úplně jiný, než jsem si myslela. Možná je to šok, ale ten je potřeba k prozření.

 

35.   Jste moje nejoblíbenější spisovatelka, jestli Vás tak mohu nazvat. Píšete upřímně sama za sebe, pouze ze svých zkušeností, a nepapouškujete to, co říkají druzí. Jste pro mě originál. Moc si Vás vážím a děkuji za předání.

 

36.   Obdivuji, že jste se rozhodla sepsat svý zkušenosti a podělit se s nimi se čtenáři. Vaše knihy jsou hodně nápomocný a jedním slovem překrásný.

 

 

 

daggycz@email.cz

+420 732 817 483